Dla rodziców

Drogi Rodzicu!

Czy Twoje dziecko próbuje wszystkiego dotknąć, spróbować, jest ciekawe świata i zadaje mnóstwo dociekliwych pytań, że czasem aż trudno nadążyć z udzielaniem mu odpowiedzi? A może wręcz przeciwnie – „zbyt dobrze” zna Internet, straciło zapał do zdobywania wiedzy i nie ma ochoty na wychodzenie z domu, a Ty zastanawiasz się, jak przerwać tę złą passę? W obu przypadkach możemy Ci pomóc!

Trzynaście różnorodnych, interaktywnych stanowisk to duża dawka ciekawostek i inspiracji, które aktywizują mózg na wiele sposobów – zapewniają gimnastykę manualną, intelektualną i zmysłową. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający zwiedzający znajdą tutaj coś dla siebie. Wystawa przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jednak Eksperymentarium to nie tylko eksponaty. Szeroka gama doświadczeń i zajęć, jakie proponujemy, mogą okazać się idealne również dla dzieci starszych i młodzieży.

Ponadto przygotowujemy dla Państwa dzieci wyjątkową ofertę – urodziny w atmosferze naukowej, których główną atrakcją są doświadczenia i eksperymenty wykonywane pod opieką animatora. To na pewno oryginalna i wyjątkowa forma świętowania, alternatywa dla typowych dziecięcych urodzin, a przede wszystkim doskonałe połączenie zabawy i nauki.


O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…